(050) 647-50-95, (068) 464-85-05


РІШЕННЯ ДЛЯ ХРАМІВ


Електронний дзвонар

Відеоспостереження

Озвучування храму

Архітектурне підсвічування

Дзвін без дзвонів

Вежові годинники


Технології на службі у Церкви


Наша компанія пропонує комплексні рішення спрямовані на збереження церковних традицій завдяки використанню нових технологій. Це монтаж систем дзвонової автоматики Електронний дзвонар і відтворення дзвону Електронна дзвіниця, а також установлення баштових годинників, відеоспостереження, озвучування храму і його вечірнє підсвічування.

Ці рішення покликані піднести статус Церкви і залучити віруючих. Почувши дзвін, що сповіщає про початок служби, проповідь священика з вуличних колонок або побачивши храм, що сяє у вечірній час, навіть випадковий перехожий зверне увагу на церкву. І, можливо, зайде помолитися або взяти участь

НАШІ РОБОТИ

Новости

Новини

Вітаємо відвідувачів сайту зі святом Стрітення Господнього

Стрітення Господнє 2020

Дорогі друзі! Сердечно вітаємо Вас зі святом Стрітення Господнього! Зичимо Вам здоров'я, миру та любові! З радістю зустрічайте і приймайте Христа в своїх серцях і душах!

15-02-2020

Благодать церковного дзвону відчують жителі Городні

Дзвони храму Василія Великого м. Городня на Чернігівщині

Благодать церковного дзвону тепер відчують і жителі м. Городня Чернігівської області. У новозбудованій дзвіниці храму Василя Великого з’явилися сім чудових дзвонів. А компанія Dzvonar встановила автоматичну систему "Електронний дзвонар". 26 січня відбулося освячення дзвіниці та дзвонів. Фотозвіт про нашу роботу вже опублікований на сайті, а відео з її результатами з'являться на нашому ютуб каналі вже скоро. 

10-02-2020

Перший на Вінниччині Електронний дзвонар заступив на службу

Дзвони в с. Олексіївка Немирівського р-ну на Вінниччині

Перший на Вінниччині "Електронний дзвонар" заступив на службу в с. Олексіївка Немирівського району. У старовинній будівлі діють відразу два храми: ікони Божої Матері "Неупиваєма Чаша" і Святих Царствених Страстотерпців. Тепер богослужіння в них завжди будуть супроводжуватися церковним дзвоном. Фото з результатами нашої роботи вже опубліковані на сайті, відео церковного дзвону з'являться на нашому ютуб каналі незабаром. 

24-01-2020

Статьи

Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Церковні передзвони в храмах християн західного обряду

katolicheskiy zvon

У християнстві західного обряду використання дзвонів має давню історію. Перші дзвони з’явилися у кінці ІV – на початку V ст. Легенда пов’язує їх появу з італійським містом Нола в провінції Кампань та місцевим єпископом Павлином. Відпочиваючи на полі, вкритому квітучими дзвіночками, св. Павлин Милостивий побачив сон. Йому привиділись янголи, які розгойдували квіти, що розливали сріблясті звуки. Згодом св. Павлин наказав відлити велику копію польової квітки, яка й стала прообразом символу єднання всіх християн навколо свого Храму.

Детальніше...
Отзывы

Відгуки

о. Павло, храм ікони Божої Матері "Невипивана Чаша" с.Олексіївка

о. Павло Петльований, с. Олексіївка Немирівського р-ну Вінницької обл.

Дякую працівникам компанії Dzvonar за те, що наші дзвони тепер звучать яскраво і дивовижно! Обладнання "Електронного дзвонаря" працює без збоїв. Надіємось, що тепер лише радітимемо і насолоджуватимемося курантами та мелодіями дзвонів! Успіхів Вам і всього найкращого!

Настоятель храму ікони Божої Матері "Невипивана Чаша" с. Олексіївка Немирівського р-ну Вінницької обл. протоієрей

Павло Петльований

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський