(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Свято-Іллінський храм смт Чернігівка Запорізької обл.

Детальніше...

Свято-Серафимівський монастир, с.Кривець Івано-Франківської обл.

Детальніше...

Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл.

Детальніше...

Новини

У храмі смт Чернігівка несе службу наш "Електронний дзвонар"

Свято-Иллінський храм смт Чернігівка

Черговий "Електронний дзвонар" почав свою службу в Запорізькій області. На дзвіниці Свято-Іллінського храму смт Чернігівка встановлена автоматична система дзвону виробництва компанії Dzvonar. Фото роботи вже розміщені на цьому сайті. А на нашому ютуб каналі скоро почнуть з'являтися відео церковних дзвонів у виконанні цієї системи. Підпишіться, щоб не пропустити.

21-03-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)