(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці 2018

Шановні друзі, вітаємо Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам і Вашим родинам миру і злагоди! І нехай Покров Цариці Небесної Приснодіви Марії завжди перебуває над Вами!

14-10-2018

"Електронний дзвонар" від Dzvonar встановлено на Прикарпатті

"Електронний дзвонар" в Івано-Франківській області

Встановили систему "Електронний дзвонар" нашого власного виробництва в Івано-Франківській області. Тепер обладнання компанії Dzvonar служитиме в Свято-Серафимівському чоловічому монастирі с.Кривець. Особливістю цієї моделі "Електронного дзвонаря" є його революційно низька ціна. Яка відповідає вартості одного невеликого дзвону. Фотозвіт про виконану роботу можна побачити у відповідному розділі.

05-10-2018

Зі святом Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

Воздвиження  Хреста Господнього 2018

Дорогі друзі, сердечно вітаємо Вас зі святом Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього! Бажаємо Вам міцного здоров'я та всіх милостей Божих! Хресту Твоєму вклоняємось, Владико, і святе Воскресіння Твоє славимо!

27-09-2018

Вітаємо Вас зі святом Різдва Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці 2018

Дорогі друзі, вітаємо Вас зі святом Різдва Пресвятої Богородиці! Нехай у Вашій душі буде спокій і віра, а в серці - любов і радість! І Пречиста Мати Спасителя нашого завжди допоможе і захистить!

21-09-2018

Вітаємо з днем пам'яті Усікновення глави Іоанна Предтечі

Усікновення глави Іоанна Предтечі 2018

Дорогі друзі, сердечно вітаємо Вас з днем пам'яті Усікновення глави Іоанна Предтечі, Пророка і Хрестителя Господа нашого Ісуса Христа!

11-09-2018

"Електронний дзвонар" від Dzvonar у телевізійних новинах

Сюжет в новинах про Dzvonar

 "Електронний дзвонар" від Dzvonar у телевізійних новинах! Приємно, що наша розробка потрапила у перелік найцікавіших технічних досягнень цього року. Дякуємо кореспондентам телеканалу "Україна" за чудову роботу! Сюжет про "Електродзвонар" можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/WfuRAFSKkdw?t=4m15s

05-09-2018

Сердечно вітаємо Вас зі святом Успіння Пресвятої Богородиці

Успіння Пресвятої Богородиці 2018

Дорогі друзі, сердечно вітаємо Вас зі святом Успіння Пресвятої Богородиці! Нехай приклад лагідності і смиренності Божої Матері надихає й Вас, наслідуючи ці чесноти, множити любов на землі.

28-08-2018

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський