(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Сердечно вітаємо Вас з великим святом Днем Святої Трійці

День Святої Трійці 2019 П'ятидесятниця

Дорогі друзі! Сердечно вітаємо Вас з великим святом, Днем Святої Трійці! Бажаємо Вам сонячного і радісного настрою і Божого благословення творити добрі справи! З П'ятидесятницею!

16-06-2019

Електронний дзвонар у Свято-Вознесенському Соборі Бобринця

Електронний дзвонар в Свято-Вознесенському соборі Бобринця

До престольного свята встановили "Електронний дзвонар" у Свято-Вознесенському Соборі м. Бобринець Кіровоградської області. Фоторепортаж з подробицями нашої роботи вже опублікований на нашому сайті. Невдовзі на ютуб каналі компанії Ви побачите і відео дзвонів, які відтепер будуть радувати прихожан храму. Підписуйтесь на нього і Ви гарантовано побачите все новинки вчасно.

10-06-2019

Вітаємо Вас з Днем Світлого Воскресіння Христового

Великдень, Свято Воскресіння Христового 2019

Друзі, сердечно вітаємо Вас з Великоднем, зі Світлим Святом Христового Воскресіння! Бажаємо Вам миру, добра, любові! Міцного здоров'я та душевних сил для здійснення найсміливіших починань!

28-04-2019

Щиро вітаємо зі святом Входу Господнього в Єрусалим

Свято Вхід Господній в Єрусалим 2019

Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого свята Входу Господнього в Єрусалим! Із Вербною неділею Вас! Бажаємо миру, тепла і благополуччя!

21-04-2019

На Великдень Електронний дзвонар задзвонить у Тетіїві

Колокольня Всехсвятского храма г. Тетиев

На Великдень нарешті задзвонять дзвони храму на честь Всіх Святих м. Тетіїв Київської обл. Церковна дзвіниця обладнана системою автоматичного дзвону "Електронний дзвонар", виготовленою нашою компанією. Фото про цю роботу опубліковані на сайті. Незабаром на нашому ютуб каналі Ви побачите відео церковних дзвонів у тетіївському Всіхсвятському храмі. Підпишіться і дивіться наші нові відео першими.

15-04-2019

Вітаємо Вас зі Святом Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці 2019

Шановні друзі! Сердечно вітаємо Вас зі Святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Бажаємо Вам з оптимізмом дивитися в завтрашній день, приділяти час тільки світлим думкам і добрим справам! Нехай Матір Божа береже всіх нас!

07-04-2019

У храмі смт Чернігівка несе службу наш "Електронний дзвонар"

Свято-Иллінський храм смт Чернігівка

Черговий "Електронний дзвонар" почав свою службу в Запорізькій області. На дзвіниці Свято-Іллінського храму смт Чернігівка встановлена автоматична система дзвону виробництва компанії Dzvonar. Фото роботи вже розміщені на цьому сайті. А на нашому ютуб каналі скоро почнуть з'являтися відео церковних дзвонів у виконанні цієї системи. Підпишіться, щоб не пропустити.

21-03-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)