(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Про здешевлення нової системи "Електронний дзвонар"

"Електронний дзвонар" українського виробництва

Представляємо Вам нову систему церковного дзвону "Dzvonar - Електронний дзвонар". Її ціна неймовірно низька і становить 10% вартості найбільш поширених наборів церковних дзвонів.

Здешевлення системи стало можливим завдяки передачі основних функцій від пристрою управління дзвоном до комп'ютера. Для роботи з нашим обладнанням створено спеціальне програмне забезпечення. Воно дозволяє запускати програму дзвону вручну, а також програмувати автоматичне виконання і відбивати час.

Про електро-механічну частину системи та її характеристики ми розповімо в наступній публікації. Відео випробувань розміщені в розділі "Відео".

09-08-2018

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський