(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Про здешевлення нової системи "Електронний дзвонар"

"Електронний дзвонар" українського виробництва

Представляємо Вам нову систему церковного дзвону "Dzvonar - Електронний дзвонар". Її ціна неймовірно низька і становить 10% вартості найбільш поширених наборів церковних дзвонів.

Здешевлення системи стало можливим завдяки передачі основних функцій від пристрою управління дзвоном до комп'ютера. Для роботи з нашим обладнанням створено спеціальне програмне забезпечення. Воно дозволяє запускати програму дзвону вручну, а також програмувати автоматичне виконання і відбивати час.

Про електро-механічну частину системи та її характеристики ми розповімо в наступній публікації. Відео випробувань розміщені в розділі "Відео".

09-08-2018

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Симеон, Спасо-Преображенський храм м.Ізюм

Архімандрит Симеон (Негрецький), Спасо-Преображенський храм

Установлене співробітниками компанії Dzvonar обладнання вдихнуло життя в нашу храмову дзвіницю. Дзвони самі виконують православний дзвін на радість прихожанам і служителям храму. Дякуємо за якісно і оперативно виконану роботу.

 

Настоятель Спасо-Преображенського храму м.Ізюм, архімандрит

Симеон (Негрецький)