(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Вежові годинники

Вежові (фасадні) годинники – чудова прикраса будь-якої будівлі. Вони надають солідності спорудам, викликають почуття гордості у містян та захоплення у гостей міста. Куранти слугують для сповіщення населення про важливі події міського життя. Також дозволяють людям, які знаходяться неподалік, звірити або дізнатися час.

Баштовий годинник курантиТакі годинники можна встановити на дзвіниці храмів і монастирів, фасади адміністративних, історичних та інших будівель. Спеціальні механізми руху стрілок дозволяють відображати на циферблаті поточний час, постійно автономно здійснюючи синхронізацію з атомним часом. Це гарантує високу точність годинника, виключаючи розбіжність положення стрілок з реальним часом.

Куранти можуть відбивати час по заздалегідь обраній програмі як на реальних дзвонах, так і використовуючи відтворення синтезованих звуків дзвонів на всепогодніх акустичних системах. А унікальна, створена спеціально для Вас, мелодія курантів може стати візитівкою населеного пункту чи конкретної споруди.

У церквах, оснащених системами Електронний дзвонар або Електронна дзвіниця, відбивати час можливо і без встановлення циферблату.

Циферблат фасадного годинникаВежові годинники можуть бути виконані у різноманітних технічних та художніх варіантах. Одна система дозволяє управляти ходом стрілок на одному або кількох циферблатах. Завдяки гнучкості підбору механізмів, баштові годинники можна розмістити навіть на суттєво обмеженому просторі.

Механізми вежових годинників, які ми використовуємо, надійно працюють за будь-якої погоди і не потребують додаткового захисту циферблату та стрілок.

Скористайтеся для зв'язку з нами телефоном або електронною поштою з розділу Контакти. Ми допоможемо Вам отримати більше інформації про можливості обладнання та його ціну.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням

Водохреща, Святе Богоявлення 2019

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням! Традиційно бажаємо Вам бути здоровими і тілом, і духом! Прийміть як вітальну листівку відео Водосвятного передзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/rZWzw6INOY. На Хрещення Господнє дзвін очищає, а освячена вода зцілює!

19-01-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський