(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Архітектурне підсвічування

Архітектурне підсвічування фасаду церкви має комплексне значення. З одного боку, його функція естетична – зміна образу культової споруди у вечірній час, прикрашення будівлі, її виділення з навколишнього середовища. На додаток до цього архітектурне освітлення втілює символічний сенс. Створюючи світлоносний образ храму як символу віри, воно допомагає освітлювати віруючим шлях у темний час доби. Адже саме світло вважають символом божественного начала.

Архітектурне підсвічування храмуВечірнє підсвічування фасаду храму проектується залежно від її архітектурного вирішення. Комбінуються прийоми загального заливаючого і локального освітлень. Завдяки цьому вечірня подоба церкви починає переливатися новими барвами. А її важливі смислові елементи підкреслюються світловими акцентами. Велике значення має і кваліфікований підбір кольорової гами архітектурного підсвічування, яке підкреслює духовний зміст споруди.

Підсвічування фасадуОсвітлювальні прилади різних типів і місця їх розміщення обираються у кожному конкретному випадку індивідуально. Поєднання різних видів підсвічування і кольорових рішень дозволяє створити гармонійний образ храму ввечері. Автоматичне увімкнення і вимкнення архітектурного підсвічування за заданою програмою звільнить час служителів храму для інших важливих справ.

Зв'яжіться з нами використовуючи координати вкладки Контакти або заповнивши форму зворотного зв'язку там само. Ми відповімо на Ваші питання і допоможемо у виборі варіанту підсвічування, яке підкреслить красу Вашого храму у вечірній час.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням

Водохреща, Святе Богоявлення 2019

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням! Традиційно бажаємо Вам бути здоровими і тілом, і духом! Прийміть як вітальну листівку відео Водосвятного передзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/rZWzw6INOY. На Хрещення Господнє дзвін очищає, а освячена вода зцілює!

19-01-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський