(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Відеоспостереження в храмі

Останнім часом зросла кількість крадіжок в українських храмах. На жаль, деякі люди приходять до церкви з недобрим наміром. Відомі випадки крадежу грошей зі скриньок для пожертвувань. У храмах орудують кишенькові злодії, викрадаючи особисті речі прихожан. Ускладнюється забезпечення збереження церковних атрибутів, які мають крім матеріальної цінності, ще й духовну, історичну. Є культурною спадщиною релігійної громади конкретного населеного пункту. Їх псування або втрата зазвичай є справжньою трагедією!

Камера відеоспостереженняПерешкоджати церковним крадіжкам, забезпечити безпеку в храмі покликані системи відеоспостереження. Їх завдання – виявити і при можливості запобігти злочинові. Якщо в храмі є сторож обізнаність про те, що відбувається недобре діяння, дозволяє негайно вжити заходів щодо його запобігання. Перегляд відео з камер спостереження допомагає швидко встановити правопорушників і повернути втрачене. Але, як правило, сама наявність камер відеонагляду змушує зловмисника відмовитися від своїх намірів, а отже, попередити вчинення гріха.IP відеореєстратор храм

Рекомендується встановлення камер відеоспостереження як зовні, так і всередині храму. Водночас, камери розташовуються таким чином, щоб гарантувати духовне усамітнення прихожан і виключити вторгнення в таїнство молитви та сповіді.

Камери дозволяють вести локальне спостереження в режимі реального часу і віддалене – на комп'ютері або будь-якому мобільному пристрої, підключеному до інтернету. Відео записується в архів з можливістю його подальшого перегляду в разі потреби. Є опція запису відео з камер за рухом. Завдяки безперебійному блоку живлення запис відбуватиметься навіть у разі відключення електроенергії.

Трансляція богослужіньЩе однією перевагою систем відеонагляду в храмі є можливість онлайн трансляції богослужінь. Завдяки цьому ті, хто неспроможні в даний момент знаходитися в церкві, зможуть стежити за службою з дому. Прямі ефіри в мережі інтернет, популярність котрих зростає, допоможуть також привернути увагу віруючих до вашого храму і його священнослужителів.

Забезпечте безпеку церковних цінностей і прихожан вашого храму! Зверніться за консультацією з питань встановлення систем відеоспостереження саме зараз. Наші координати є у верхній частині сайту і розділі Контакти.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням

Водохреща, Святе Богоявлення 2019

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням! Традиційно бажаємо Вам бути здоровими і тілом, і духом! Прийміть як вітальну листівку відео Водосвятного передзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/rZWzw6INOY. На Хрещення Господнє дзвін очищає, а освячена вода зцілює!

19-01-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський