(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Дзвін без дзвонів

Храмам, які не мають дзвіниці ми пропонуємо відтворювати синтезовані звуки дзвону для сповіщення віруючих про богослужіння. Сукупність приладів, які використовують для цього, утворює так звану Електронну дзвіницю. До її формування можна підходити по-різному. Але, як правило, вона складається з пристрою відтворення дзвону і звукопідсилюючої апаратури.

Електронна дзвіницяПристрій відтворення дзвону відповідає за формування готової мелодії для дзвонів. Його можна програмувати на автоматичне виконання мелодії в заданий час аналогічно Електронному дзвонарю. Або вмикати необхідні мелодії вручну. В тому числі за допомогою пульту дистанційного керування. Використовуючи Електронну дзвіницю з підключеною зовнішньої клавіатурою, професійний дзвонар або музикант зможе виконати дзвонову мелодію у Вашому храмі без дзвонів у режимі реального часу.

Електронна дзвіниця не обмежена певною кількістю дзвонів, що дозволяє програмувати навіть найскладніші у виконанні мелодії.

Відтворення церковного дзвонуВисока якість синтезування мелодій у поєднанні з високою точністю відтворення забезпечують надзвичайно реалістичне виконання мелодії. Тембр звучання кожного тону повністю відповідає необхідним характеристикам церковних дзвонів. Правильно сформована мелодія створюватиме у прихожан враження присутності біля дзвіниці зі справжніми дзвонами.

Придбати Електронну дзвіницю раціонально навіть якщо у майбутньому Ви плануєте облаштувати дзвіницю зі справжніми дзвонами. Прилад відтворення мелодій дзвонів у подальшому можна використовувати під час монтування Електронного дзвонаря для управління дзвонами. А звукопідсилюючу апаратуру – для трансляції служби у храмі та за його межі.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа і ми підберемо обладнання відтворення церковного дзвону, яке ідеально підійде саме для Вашого храму. Для цього перейдіть у вкладку Контакти.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням

Водохреща, Святе Богоявлення 2019

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням! Традиційно бажаємо Вам бути здоровими і тілом, і духом! Прийміть як вітальну листівку відео Водосвятного передзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/rZWzw6INOY. На Хрещення Господнє дзвін очищає, а освячена вода зцілює!

19-01-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський