(050) 647-50-95, (068) 464-85-05

Електронний дзвонар

Електронний дзвонар – це автоматизована система управління дзвонами. Ця технологія знаходить своїх прихильників і в Україні. Тому що дозволяє виконувати різноманітні церковні мелодії на наявних дзвонах без участі дзвонаря. Мелодії можна вмикати натисканням декількох кнопок або запрограмувати їх автоматичне відтворення у потрібний час.

Управління дзвонами

Електронний дзвонарСистема Електронний дзвонар складається з пристрою управління дзвонами і електричних молотків, які виконують функцію язиків дзвонів при виконанні мелодій уручну. Звук може видобуватись і за допомогою двигунів, до яких кріпляться тросові тяги від дзвонів.

У пам'ять пристрою управління можна внести величезну кількість мелодій для супроводу будь-яких подій церковного життя. Крім ручного вмикання дзвону є можливість запрограмувати його виконання з певною циклічністю, а також згідно з церковним календарем. Увімкнути мелодію можна натиснувши декілька кнопок на пристрої управління і віддалено, за допомогою радіопульта або додатку до смартфона.

Автоматизація дзвонівЗалежно від конструкції і способу розташування, електричні молотки бувають внутрішніми та зовнішніми. Внутрішні розміщуються замість язика дзвону. Установлені ззовні молотки дозволяють зберегти язики дзвонів для виконання мелодій дзвонарем. Виконувати мелодії на дзвонах за допомогою системи Електронний дзвонар можна і вручну, підключивши зовнішню клавіатуру.

Електродвигуни для автоматизації дзвіниці

Окремо варто зупинитися на способі дзвоніння в церковні дзвони за допомогою електродвигунів. Він максимально природний, оскільки удар в дзвін здійснюється його ж язиком, тяга від якого з'єднана з мотором. Головною перевагою цього способу автоматизації є нижча вартість обладнання. Крім того, зберігається можливість традиційного ручного дзвону.

Двигуни автоматизація дзвонів

Автоматизація дзвонів – оптимальне рішення для невеликих дзвіниць, оскільки автоматика може легко розташуватися в просторі, де дзвонарю розміститися буде неможливо.

Система Електронний дзвонар стане надійним помічником і чинному дзвонарю храму. Устаткування буде дзвонити з ним дуетом, задаючи тон або доповнюючи виконання дзвонаря-людини. Це відмінне рішення, якщо дзвонар тільки починає оволодівати своїм ремеслом. Або йому довірена дзвіниця з великою кількістю дзвонів, якими неможливо управляти самостійно.

Вибір автоматики для дзвонів

Кваліфіковано здійснений підбір комплекту обладнання, якісний монтаж і налагодження дозволяють відтворювати дзвони будь-якої складності зі збереженням найдрібніших нюансів звучання, характерних ручному виконанню майстерним дзвонарем. У своїй роботі ми використовуємо надійне обладнання найліпших європейських виробників.

Із урахуванням кількості дзвонів Вашої дзвіниці і їх характеристик ми зможемо запропонувати Вам великий вибір традиційних православних мелодій для дзвонів. А також здійснити перекладення вподобаних Вами мелодій по їх аудіозаписах.

Пропоноване обладнання підходить і для автоматизації дзвону в католицькій традиції. Спеціальні приводи розгойдують дзвони із здійсненням контролю їх швидкості, кута підйому і гальмування.

Зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, які Ви знайдете в розділі Контакти. І наші фахівці розрахують вартість Електронного дзвонаря саме для Вашої дзвіниці, а також дадуть відповіді на можливі запитання.

Новини

Вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням

Водохреща, Святе Богоявлення 2019

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас зі святом Водохреща, зі Святим Богоявленням! Традиційно бажаємо Вам бути здоровими і тілом, і духом! Прийміть як вітальну листівку відео Водосвятного передзвону у виконанні Електронного дзвонаря нашого виробництва: https://youtu.be/rZWzw6INOY. На Хрещення Господнє дзвін очищає, а освячена вода зцілює!

19-01-2019

Статьи  Статті

Актуальні рекомендації тим, хто обирає церковні дзвони

Vybor kolokola

Придбання дзвонів – дуже значимий і довгоочікуваний момент в житті кожного храму або каплиці. Це пов'язано не тільки з виключно важливим значенням дзвонів в обрядах християнських традицій, а й з їх досить високою вартістю. Церковні дзвони, як правило, служать десятки і навіть сотні років. Чин освячення нових дзвонів часто є знаменною подією не тільки для конкретного храму, а й усього населеного пункту. Тому підходити до питання вибору дзвонів, їх поєднання і розміщення слід дуже виважено.

Детальніше...

Наші роботи

Отзывы  Відгуки

о. Миколай, Свято-Покровський храм, с.Новоолександрівка

о. Миколай Браславський Новоолександрівка

Висловлюю подяку компанії Dzvonar за встановлення на дзвіниці нашого храму системи «Електронний дзвонар» та її своєчасне обслуговування. Сердечно дякую сім'ї Карачун, Віктору Івановичу та Ірині Миколаївні, чиє покровительство зробило це можливим.

 

Настоятель Свято-Покровського храму с.Новоолександрівка Дніпропетровської обл. протоієрей

Миколай Браславський